Celem naszej Firmy jest rozpropagowanie idei taniego oświetlenia i wprowadzenie technologii LED do powierzchni biurowych, mieszkaniowych, handlowych, ciągów komunikacyjnych, obiektów sportowych i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest światło.

Technologia LED to świecące diody, które śmiało konkurują z żarówkami i lampami fluorescencyjnymi w dziedzinie oświetlenia światłem białym i nie tylko.

W branży oświetleniowej liczy się nie tylko doskonałe światło, ale też zużycie energii, wysoka żywotność żarówki/lampy i wytrzymałość w trudnych warunkach pracy. Lampy LED nie emitują szkodliwego dla ludzi, światła ultrafioletowego, światło nie pulsuje, nie ma efektu stroboskopowego, zastosowanie elementów LED pozwala na dużą regulację koloru (temperatury) świecenia, co znacznie poprawia komfort pracy.

Wszystkie wymienione cechy i zalety oświetlenia przy użyciu LED zapewniają nowy lepszy standard życia i pracy. Za jego pomocą możemy wyeliminować migające i uciążliwe świetlówki, psujące wzrok naszych pracowników. Poprzez minimalną emisję ciepła z oświetlenia, zwiększamy również wydajność klimatyzacji w biurach.

Oświetlenie uliczne, które Państwu proponujemy to jeden z najnowszych produktów technologii oświetleniowej LED. Bazują na diodach typu SMD najtrwalszych i najbardziej efektywnych.

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty w pełni spełnią Państwa oczekiwania.
 

www.inter-cargaz.comŚWIETLÓWKI Lampa LED SD-96
Sprawdź!!!inter-carGAZ
Stacja LPG Oferuje Państwu wysokiej jakości gaz do wszelkiego rodzaju pojazdów w przystępnej cenie!